Povídačky VS realita

Zkuste víno s vyluhovanými bylinami a zapracovat na sebevědomí. A kdyby to nepomohlo, počkejte na příští zrození.

"To má ve vašem věku každý."

"Když se to stane jenom občas, nic se neděje, stačí počkat, až se vše zlepší."

"To je jen psychika, zkuste se uklidnit. A kupte si pořádné auto nebo aspoň velkého psa. Dodá vám sebejistotu a s tou přichází dobrá erekce."

"Když se muž někomu svěří, problém tím jenom zvětší. Už se pak nemůže považovat za chlapa."

"Hlavně nechoďte k lékaři. S potencí nepomohou, jenom najdou tisíce nemocí a z člověka je hned lazar."

"Sousedka koupila muži kapsle na internetu, byly sice drahé, ale určitě pomohou, vždyť by je jinak lidé tolik nekupovali."

"Možná máte jenom depresi, počkejte, až bude víc sluníčka, to vás vyléčí."

"Vždyť žena už se na vás také ani nepodívá, jak pak nemáte mít problém s erekcí. Kdyby se vaše žena víc snažila, erekci byste měl – a jakou!"

Moderní věda je založena na pečlivě ověřených informacích, na pokusech opakovaných v různých podmínkách a na klinických studiích, které často probíhají mnoho let. Lékař nabízí léčbu, jejíž účinnost je moderní vědou prokázána a která pomáhá.

Starší muži mohou očekávat určité změny v sexualitě, například snížení zájmu o sex, nižší výkonnost, nižší počet sexuálních styků ve srovnání s těmito parametry v mládí. Porucha erekce by však rozhodně neměla být chápána jako nevyhnutelná součást stárnutí. Sexualita totiž nemá datum ukončení použitelnosti.

Pouze 20 % mužů s erektilní dysfunkcí má trvalou poruchu erektilní funkce. U většiny mužů s poruchou erekce se tento problém vyskytne pouze někdy. Tito muži obvykle lépe odpovídají na léčbu ve srovnání s těmi, kdo nejsou vůbec schopni dosáhnout erekce. Občasné selhání může vést k obavě z dalšího sexuálního styku a tak zafixovat bludný kruh, který pomůže přetnout až porada s lékařem vedoucí k úpravě životního stylu a dočasné léčbě do té doby, než se vše upraví. Pamatujte, že dnes se nikdo s erektilní dysfunkcí nemusí smířit.

Poruchy erekce byly ještě před dvaceti lety považovány za převážně psychogenní problém. Miliony mužů byly přesvědčeny, že jde o jejich osobní problém. Díky pokroku současné medicíny je již jasné, že opak je pravdou. Ve většině případů (udává se až 80 %) je porucha erekce způsobena tzv. organickými příčinami – tedy postižením cév a nervů, jejichž správná činnost je nezbytnou podmínkou pro dosažení erekce.

Erektilní dysfunkce je časté onemocnění, které může být úspěšně léčeno a nepředstavuje nic, zač by se měl muž stydět Nejlepším řešením je překonat ostych a navštívit lékaře.

Erektilní dysfunkce může opravdu být prvním příznakem závažného onemocnění, jako je například cukrovka, ischemická choroba srdeční, hypertenze a další.Tyto choroby je potřeba začít léčit včas. Erektilní dysfunkce, která Vás k lékaři přivede, vám tak může vlastně zachránit život či zdraví.

Většinou se jedná o rostlinné extrakty či podpůrné doplňky stravy, jejichž účinnost nebyla v žádné statisticky významné studii prokázána a jejichž užívání není z hlediska lékařské vědy přijatelné.

Deprese je nejčastější psychiatrické onemocnění doprovázené poruchou erekce. Erektilní dysfunkcí trpí až devět z deseti mužů s depresí. Deprese může erektilní dysfunkci způsobit. Zároveň ale mnoha mužům zhoršují poruchy erekce jejich psychiku a dostávají je do depresí, právě z důvodu snižujícího se sebevědomí nebo v souvislosti s tím vyvolanými partnerskými problémy. Ať je prvotní příčinou erektilní dysfunkce, nebo deprese, je vhodné obrátit se na lékaře.

Neléčené potíže s erekcí mohou zahubit i kvalitní vztah. V řadě případů se muž ze strachu ze selhání vyhýbá partnerce. Ona je pak ve vztahu nespokojená, podezíravá. Ať už je příčina erektilní dysfunkce jakákoli, pomoci může jen lékař. Ten má k dispozici celou paletu různých typů léčby, která je ve většině případů úspěšná.© Bílý Medvěd Public Relations